ФОКУС камери на МИКОЛЕНКУ | Ексклюзивні кадри з матчу Халл Сіті - Евертон

Як МИКОЛЕНКО рятував ЕВЕРТОН від пропущених ГОЛІВ | Халл Сіті - ЕвертонSee more

Як МИКОЛЕНКО рятував ЕВЕРТОН від пропущених ГОЛІВ | Халл Сіті - Евертон

Миколенко - MIЦЬ! Врятував Евертон, хвалять уболівальники! Огляд матчу, реакції на дебют українцяSee more

🇺🇦 БЕНІТЕС ПРО РОБОТУ З МИКОЛЕНКО 🔥See more

🇺🇦 БЕНІТЕС ПРО РОБОТУ З МИКОЛЕНКО 🔥

ДЕБЮТНА гра МИКОЛЕНКА за ЕВЕРТОН | ПЕРЕМОГА ІРИСОК в екстратаймі | Кубок Англії Халл Сіті - ЕвертонSee more

Реакція БЕНІТЕСА на гру МИКОЛЕНКА в матчі Халл Сіті - ЕвертонSee more

Реакція БЕНІТЕСА на гру МИКОЛЕНКА в матчі Халл Сіті - Евертон

Норвіч - Евертон | Огляд матчу від 15.01.2022See more

Норвіч - Евертон | Огляд матчу від 15.01.2022

Дуже гаряче! Дебют Миколенка в АПЛ: важкий матч для українця / Норвіч - ЕвертонSee more

Дуже гаряче! Дебют Миколенка в АПЛ: важкий матч для українця / Норвіч - Евертон

Андрій ЯРМОЛЕНКО в матчі Вест Хем - Лідс | ГОЛ з офсайду, ПОПЕРЕДЖЕННЯ та гольовий МОМЕНТSee more

Реакция Бенитеса на игру МИКОЛЕНКО против Халл Сити (ВИДЕО)See more

Реакция Бенитеса на игру МИКОЛЕНКО против Халл Сити (ВИДЕО)

Как УЛЬТРАС ЭВЕРТОНА встретил МИКОЛЕНКО (ВИДЕО)┃ULTRAS EVERTONSee more

Как УЛЬТРАС ЭВЕРТОНА встретил МИКОЛЕНКО (ВИДЕО)┃ULTRAS EVERTON

Незаконні петарди і феєрверки: у Ковелі рятувальники під час рейду вилучили піротехнікуSee more

МИКОЛЕНКО . Перше тренування в ЕВЕРТОНІ / Показав якість футболу в новому клубіSee more

МИКОЛЕНКО . Перше тренування в ЕВЕРТОНІ / Показав якість футболу в новому клубі

БЕНІТЕС про дебют МИКОЛЕНКА / Халл Сити 2-3 Эвертон / Кубок АнгліїSee more

БЕНІТЕС про дебют МИКОЛЕНКА / Халл Сити 2-3 Эвертон / Кубок Англії

Миколенко дебютировал за Эвертон и отыграл 120 минут◾Эвертон дожал Халл Сити в экстра тайме.See more

ЖАРКИЙ ДЕБЮТ Миколенко в Евертоні: помилився в голі, загубився на полі, але всі питання до БенітесуSee more

Перші слова БЕНІТЕСА про МИКОЛЕНКА / Коли вийде на поле?! / Як проходить адаптація в ЕвертоніSee more

Виталий Миколенко - новая звезда Эвертона и сборной Украины!See more

Виталий Миколенко - новая звезда Эвертона и сборной Украины!

Дебют МИКОЛЕНКО / Халл Сити 2-3 Эвертон / Шикарний матч. Кубок Англії . 08.01.2022See more